Нідерланди та Німеччина не визначили переможця в результативному матчі Ліги націй (відео)

Нідерланди – Німеччина / Фото: Associated Press

Після двох турів нідерландці та німці розділяють лідерство у квартеті А3.

Збірна Нідерландів зіграла внічию з командою Німеччини в матчі 2-го туру групового раунду Ліги націй сезону-2024/25. Поєдинок в Амстердамі завершився з рахунком 2:2.

Уже на 2-й хвилині зустрічі Тіджані Рейндерс вивів господарів вперед. Перед перервою Німеччина змогла не лише відігратися, а й повести в рахунку – на 38-й хвилині відзначився Деніз Ундав, а на 45+3-й хвилині забив Йозуа Кімміх.

На початку другого тайму “Помаранчеві” відновили паритет на табло – на 50-й хвилині точного удару завдав Дензел Дюмфріс. Більше голів команди не забивали, в підсумку поділивши очки.

Огляд матчу Нідерланди – Німеччина

У паралельному матчі другого туру групи А3 збірна Угорщини вдома розійшлася нічиєю з командою Боснії і Герцеговини (0:0).

Дивіться також: Ліга націй-2024/25: усі групи та турнірні таблиці

Після двох турів Нідерланди та Німеччина очолюють свій квартет, набрали по 4 очки. В активі боснійців та угорців по одному балу.

У третьому турі Ліги націй нідерландці на виїзді зіграють проти Угорщини, а німці в гостях позмагаються з Боснією і Герцеговиною. Обидва матчі відбудуться 11 жовтня.

Збірна Грузії обіграла Албанію та одноосібно очолила групу збірної України в Лізі націй (відео)

Ребров висловився про поразку збірної України від Чехії в Лізі націй та свою можливу відставку

Збірна України програла Албанії у стартовому матчі Ліги націй-2024/25 (відео)