“Дніпро-1” переміг “Чорноморець” і пробився до Ліги конференцій (відео)

"Дніпро-1" переміг "Чорноморець" і пробився до Ліги конференцій (відео)

"Чорноморець" – "Дніпро-1" / Фото: СК Дніпро-1

Команда Юрія Максимова виборола право грати наступного сезону в єврокубках.

“Дніпро-1” на виїзді здобув перемогу над “Чорноморцем” у матчі заключного, 30-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ). Поєдинок в Одесі завершився з рахунком 0:2.

Команда Юрія Максимова забила по голу в кожному з таймів. Наприкінці першої половини зустрічі відзначився Олег Очеретько.

Після перерви дніпряни зміцнили свою перевагу. На 73-й хвилині остаточний рахунок гри встановив Максим Третяков.

Огляд матчу “Чорноморець” – “Дніпро-1”

“Дніпро-1” (52 очки) фінішував на четвертому місці в УПЛ і здобув право наступного сезону зіграти у другому раунді кваліфікації Ліги конференцій.

“Чорноморець” (32 бали) завершив сезон чемпіонату України на 12-й сходинці.

“Полісся” обіграло “Шахтар” і завоювало путівку до Ліги конференцій (відео)

“Динамо” завершило сезон перемогою над “Рухом” і не пустило львів'ян до єврокубків (відео)

Україна в єврокубках-2024/25: хто та де гратиме, коли жеребкування та перші матчі