“Барселона” здобула сьому перемогу поспіль та зміцнила лідерство у чемпіонаті Іспанії (відео)

"Барселона" здобула сьому перемогу поспіль та зміцнила лідерство у чемпіонаті Іспанії (відео)

"Барселона" / Фото: Associated Press

Команда Гансі Фліка ще не втратила жодного очка в поточному розіграші Примери.

“Барселона” здолала “Хетафе” в домашньому матчі 7-го туру іспанської Ла Ліги сезону-2024/25. Поєдинок на “Естадіо Олімпіко” у Барселоні завершився з рахунком 1:0.

Єдиний м'яч у цій зустрічі “синьо-гранатові” забили в середині першого тайму. На 19-й хвилині Роберт Левандовські вразив ворота суперника після того, як голкіпер гостей Давід Сорія помилився після подачі з флангу, яку виконав Жюль Кунде.

Огляд матчу “Барселона”  – “Хетафе”

Команда Гансі Фліка здобула сьому поспіль перемогу на старті сезону Примери та з 21 очком очолює турнірну таблицю, випереджаючи мадридський “Реал” на 4 бали. “Хетафе” (4 пункти) посідає передостаннє місце.

У наступному турі “Барселона” 28 вересня зіграє на виїзді з “Осасуною”. Того ж дня “Хетафе” прийме “Алавес”.

Два вилучення та розгром: “Динамо” програло “Лаціо” на старті Ліги Європи (відео)

Ліга Європи: розклад і результати матчів першого туру

Гучна сенсація: визначився суперник збірної України у чвертьфіналі чемпіонату світу-2024 з футзалу