Site icon Новини України ФБК Перший Діловий Первый Деловой

Долар втрачає довіру: Кійосакі прогнозує фінансову кризу у США

Відомий інвестор Роберт Кійосакі попереджає про ймовірний крах долара США, вказуючи на системні економічні проблеми країни та зростання популярності альтернативних активів.

Відомий інвестор Роберт Кійосакі попереджає про ймовірний крах долара США, вказуючи на системні економічні проблеми країни та зростання популярності альтернативних активів.

Американський фінансовий експерт і автор бестселера «Багатий тато, бідний тато» Роберт Кійосакі заявив про наближення серйозної кризи у США та можливе падіння долара. Інвестор, відомий критичним ставленням до сучасної грошової системи, звернув увагу на те, що США накопичили рекордний державний борг, який перевищує $34 трлн, і це становить реальну загрозу для стабільності національної валюти, повідомляє FBC.net.ua з посиланням на пост інвестора у соцмережі X (Twitter).

Кійосакі вважає, що фінансова політика США, зокрема безконтрольна емісія грошей, підірвала довіру до долара на світовому ринку. За його словами, нині долар більше не викликає поваги, яку мав раніше, і стає «жартом» в очах міжнародної спільноти.

На тлі цих подій інвестор закликає громадськість звернути увагу на альтернативні засоби збереження капіталу. Зокрема, він радить інвестувати в золото, срібло та біткоїн. У соцмережах Кійосакі поділився думкою, що саме ці активи можуть захистити заощадження в разі краху долара. Він також нагадав, що вже неодноразово попереджав про загрозу глобального фінансового колапсу та важливість фінансової грамотності.

Кійосакі стверджує, що влада США не здатна ефективно контролювати ситуацію, а Федеральна резервна система продовжує вдаватися до друку нових грошей, що, на його думку, тільки поглиблює кризу. Фінансист також зазначив, що довіра до долара з боку міжнародних партнерів США поступово знижується, і це може призвести до зміщення фінансових акцентів у бік інших валют або активів.

Раніше ми писали про те, що ЄС мобілізує 150 млрд євро для інвестицій у партнерські країни.

Exit mobile version