Законопроект про легалізацію грального бізнесу вже отримав 3500 поправок

У жовтні минулого року Кабінет Міністрів подав до Верховної Ради Проект Закону «Про державне регулювання діяльності у сфері організації і проведення азартних ігор». У першому читанні законопроект набрав 217 голосів.

Документом вводиться комплексне регулювання ринку азартних ігор і вичерпний перелік дозволених видів діяльності у сфері азартних ігор.

Сьогодні парламент України почав розгляд законопроекту в другому читанні. До документа подали близько 3500 поправок – розгляд документа може затягтися на кілька днів.

У той же час Національне агентство з попередження корупції (НАЗК) бачить корупційні ризики в редакції до другого читання законопроекту про легалізацію грального бізнесу. У висновку Назка зазначено, що проект закону має велику кількість корупційних норм, які можуть привести до появи тіньового ринку грального бізнесу, а також створити корупційні схеми при отриманні дозвільних документів.

Ініціатором прийняття закону був Президент України, який вважає, що легалізація грального бізнесу буде корисна для розвитку туристичного бізнесу.

Ми вже писали, що Верховна рада вже розглядала законопроект у другому читанні в травні 2020 року.

Також інформували, що від грального бізнесу очікують надходження в бюджет в розмірі 7 млрд. грн. вже в нинішньому році.

 

 

 

0
20
Материалы по теме: , ,