За минулий рік зафіксовано рекордну кількість мільярдерів

Аналітична компанія Wealth-X знову провела “Перепис мільярдерів”. За результатами досліджень, протягом 2019 року стан в розмірі понад мільярд доларів мали 2825 осіб, що є рекордним показником за всю історію спостережень.

У порівнянні з 2018 роком, в 2019 році кількість мільярдерів збільшилася на 221 людини, хоча в 2018-м, їх кількість зменшилася на 5,4%. Крім того, загальна сума їх стану виросла на 10,3% і досягла в загальному 9,4 трильйона доларів.

За інформацією аналітиків, причиною зростання статків найбагатших людей світу стало сприятливе стан фінансових ринків. На нього не вплинули ні торгова війна між США і Китаєм, ні вихід Великобританії з ЄС.

Найбільше мільярдерів в 2019 році з’явилося в Китаї – тепер їх там 342. У той же час США залишаються лідером по їх кількості – 788, з них 113 – у Нью-Йорку.

Аналітики «Перепису мільярдерів» стверджують, що 2020 року кількість мільярдерів скоротиться. Тут врахували пандемію коронавируса. Однак, зазначається, що більше 10% найбагатших людей світу пожертвували кошти на боротьбу з COVID-19.

Раніше повідомлялося, що власник «Золотого м’яча», відомий нападник туринського «Ювентуса» Кріштіану Роналду за підсумками сезону 2019-2020 став першим футболістом, який заробив 1 мільярд доларів.

Повідомляється, що пандемія коронавируса не завадила Роналду ввійти в суспільство мільярдерів. До цього в клубі від спортивного сектора було всього троє американських атлетів: гольфіст Тайгер Вудс і боксер Флойд Мейвезер. При цьому баскетболіст Майкл Джордан не встиг заробити свій мільярд за час своєї кар’єри і до цифри в 1 мільярд дійшов уже після її завершення.

Нагадаємо, що пандемія коронавируса допомогла найбагатшим людям світу стати ще багатшими. За два місяці мільярдери, що входять в топ-25 найбагатших людей світу, заробили сумарно 255 млрд доларів.

 

0
20
Материалы по теме: , , ,