З 2 липня в Україні запрацюють кінотеатри

В Україні в четвер, 2 липня, офіційно відкриються кінотеатри. Відповідну постанову виніс Кабінет міністрів України.

Відзначимо, що раніше уряд заборонив відкриватися кінотеатрам аж до 1 липня, однак з настанням ослаблення карантину Кабмін все ж зважився відновити такого роду дозвілля, але за умови дотримання певного ряду правил з боку українців.

Тут, в першу чергу, звичайно ж йдеться про дотримання ряду протиепідемічних правил, які включають у себе дотримання санітарних умов та використання засобів індивідуального захисту.

Також важливо відзначити, що остаточне рішення щодо відкриття кінотеатрів в тому чи іншому регіоні України буде приймати місцева влада, яка має право накласти вето на це рішення в рамках адаптивного карантину.

За словами українських експертів, швидше за все відвідувачі будуть змушені за всіма нормами карантину дотримуватися півтора метрової дистанції в кінотеатрах. Це буде реалізовано шляхом скорочення можливих місць в залі.

Окремою темою для обговорення є носіння маски: коли як одні українці готові терпіти незручності, інші не збираються відмовлятися від своєї звички перекусити під час сеансу.

0
20
Материалы по теме: , , ,