З 1 липня в Україні будуть доаттестовивати прокурорів

З 1 липня в Україні почнеться останній етап атестації прокурорів регіонального рівня, зокрема, проведення співбесіди з метою виявлення відповідності прокурора вимогам професійної компетентності. Про це йдеться в повідомленні Офісу генерального прокурора.

«Ми продовжуємо реформу і наповнення державної установи новими кадрами. Також зараз йде робота по проведенню атестації прокурорів регіонального рівня. З 1 липня розпочнеться останній етап атестації – проведення співбесіди з метою виявлення відповідності прокурора вимогам професійної компетентності, етики та чесноти. Всього в ній зараз допущено – більше 2,5 тисячі осіб. Наказами Генерального прокурора утворено 13 кадрових комісій, які забезпечуватимуть проведення співбесід з прокурорами регіональних прокуратур », – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, після завершення атестації почнуть роботу обласні прокуратури, які будуть визначені рішенням Генпрокурора. Надалі почнеться робота по проведенню атестації прокурорів місцевих прокуратур.

Також наголошується, що одночасно з 9 червня 2020 року в Офісі Генпрокурора почали відбір на заняття ще 100 вакантних посад прокурорів. Прийом документів триватиме аж до 9 липня.

Раніше ми писали, що Державна служба фінансового моніторингу передала в офіс Генерального прокурора 2 матеріалу на суму 6 млрд гривень

Також писали, що Національне антикорупційне бюро відкрило кримінальну справу проти генерального прокурора. Вони стосується можливого недекларування майна генпрокурором.

 

0
20
Материалы по теме: ,