Японія відчуває вакцину від коронавируса на людях

Японська фармацевтична компанія AnGes Inc. початку у вівторок в лікарні при Університеті міста Осака перші в Японії клінічні випробування на людях вакцини від нового коронавируса. Про це повідомило громадське телебачення NHK.

Очікується, що на першому етапі в дослідженні візьмуть участь від 20 до 30 добровольців з числа медперсоналу лікарні. Деяким з них лікарі мають намір вводити вакцину в досить великому обсязі, щоб виявити необхідне дозування. У разі підтвердження ефективності та відсутності побічних ефектів до осені до досліджень передбачається залучити до 400 добровольців з числа пацієнтів госпіталю.

AnGes Inc. створила ДНК-вакцину на основі нуклеїнових кислот. Її випробування на щурах пройшли успішно, і в кінці травня компанія повідомила, що у гризунів виробилися антитіла.

AnGes спеціалізується на дослідженнях і розробках генної медицини. Займається розробкою інноваційних лікарських препаратів, співпрацюючи з великими фармацевтичними компаніями.

Ми вже інформували, що китайці будуть тестувати вакцину від коронавируса на військових, і що в Італії теж створили вакцину від коронавируса.

 

 

0
20
Материалы по теме: , ,