ВООЗ буде шукати в Китаї джерело коронавіруса

Всесвітня організація охорони здоров’я заявила, що відправить до Китаю команду фахівців для того, щоб знайти джерело зараження коронавірусом.

Фахівці ВООЗ впевнені, що епідемія COVID-19 ще не закінчена, а найгірше ще попереду.

“Ми зможемо краще боротися з коронавірусів, коли дізнаємося все про вірус, в тому числі про те, як він виник. На наступному тижні ми відправимо команду в Китай, щоб підготуватися до цього, і ми сподіваємося, що це призведе до розуміння того, як з’явився вірус “, – заявив генеральний директор ВООЗ Тедрос Адханом Гебрейесус.

Поки не уточнюється, яким буде склад команди експертів.

Відомо, що вчені вважають, що коронавірус перейшов від тварин до людей, можливо, з ринку в Ухані, де продавалися екзотичні тварини на м’ясо.

Нагадаємо, що китайська фармацевтична компанія CanSino Biologics отримала схвалення на початок випробування своєї вакцини від коронавируса на військових. Про це повідомляє The Guardian. Центральна військова комісія Китаю схвалила застосування експериментальної вакцини 25 червня терміном на один рік.

Раніше повідомлялося, що японська фармацевтична компанія AnGes Inc. початку у вівторок в лікарні при Університеті міста Осака перші в Японії клінічні випробування на людях вакцини від нового коронавируса. Про це повідомило громадське телебачення NHK.

Очікується, що на першому етапі в дослідженні візьмуть участь від 20 до 30 добровольців з числа медперсоналу лікарні. Деяким з них лікарі мають намір вводити вакцину в досить великому обсязі, щоб виявити необхідне дозування. У разі підтвердження ефективності та відсутності побічних ефектів до осені до досліджень передбачається залучити до 400 добровольців з числа пацієнтів госпіталю.

0
20
Материалы по теме: , , , , ,