В Україні змінили правила експорту зброї

Кабінет міністрів України звільнив вітчизняні компанії від зобов’язання погоджувати зовнішні ціни вартості експорту зброї з державним концерном “Укроборонпром“. Про це свідчать дані закону №504, який опублікований на сайті уряду.

Законом вносяться зміни в положення законопроекту від 8 червня 1998 року № 838 “Про затвердження Положення про порядок надання суб’єктам господарювання повноважень на право здійснення експорту, імпорту товарів військового призначення і товарів, які містять відомості, що становлять державну таємницю”.

Так, відтепер вітчизняні компанії не зобов’язані погоджувати свої ціни з державним монополістом, проте в разі власної ініціативи все ще мають право звертатися до “Укроборонпрому” за консультативною допомогою.

Очікується, що новий закон дозволить створити більш чесні правила конкуренції вітчизняної продукції на міжнародному майданчику зовнішньої торгівлі зброєю.

Нагадаємо, що державний концерн «Укроборонпром» збирається співпрацювати з приватними виробниками. Це відкриє можливості для міжгалузевого трансферу технологій в оборонній сфері.

Також нещодавно в компанії визнали свою технічну відсталість і анонсували свою майбутню модель трансформації.

0
20
Материалы по теме: , ,