В Україні за добу понад 1100 хворих коронавірусом

В Україні число хворих на COVID-19 знову побило антирекорд досягнувши 1100 нових випадків по закінченню минулої доби. Про це повідомляє прес-служба Міністерства охорони здоров’я України в рамках щоденного брифінгу.

Повідомляється, що всього станом на 9:00 сьогоднішнього дня в країні вірусом захворіло 41117 осіб. Серед них летальних випадків фіксується 1086, а вилікується від інфекції вдалося 18299 пацієнтам.

На поточний момент хворіють вірусом приблизно 21732 українців і з кожним днем ​​їх кількість триває збільшуватися.

Поки що найбільшим антирекордом за кількістю смертей відзначилися Чернівецька та Львівська області, а також Київ. Там зареєстровано близько 178, 126 і 102 випадки, відповідно.

У своєму офіційному зверненні до нації МОЗ закликало українців в обов’язковому порядку берегти здоров’я і не нехтувати використанням засобів індивідуального захисту.

Повідомляється, що дотримання правил, як мінімум знизить ризик захворіти або ж перенести важку форму вірусу.

Відзначимо, що зараз в Європі фіксується початок нової хвилі пандемії: кількість хворих на вірус знову починає зростати.

Також в Європейському союзі затвердили перші ліки від коронавірусу. Ліки під назвою “ремдесівір” вже отримало ліцензію на реалізацію.

0
20