В Україні все складніше зареєструвати привезений з-за кордону автомобіль

В Україні ускладнилася процедура реєстрації автомобілів, привезених в країну з-за кордону. З відповідною ініціативою виступило Міністерство внутрішніх справ України.

Відзначимо, що із зазначеною постанови можна ознайомитися на сайті Кабінету міністрів України.

Головною відмінністю нової процедури є те, що тепер українці зобов’язуються надавати в сервіс МВС відповідні документи про реєстрацію транспортного засобу.

«Якщо транспортні засоби були зареєстровані у відповідних органах іншої держави, обов’язковим є подання до сервісних центрів МВС реєстраційних документів», – йдеться в постанові.

Родзинка полягає в тому, що тепер всі документи повинні бути переведені з апостилем, що влетить в копієчку українцям, так як зазвичай за цю послугу юристи беруть по декілька тисяч гривень.

Іншими словами, тепер для реєстрації машини з-за кордону громадянам доведеться витратити ще більше.

Нагадаємо, що в Україні вступив в силу новий закон про зміни до Податкового кодексу. Його ще 21 травня схвалив президент і він збільшує податок на продаж автомобілів.

Цікаво, що після послаблення карантинних заходів в Україні знову стали реєструвати підтримані автомобілі. У травні реєстрацію отримали 30,6 одиниць авто.

0
20
Материалы по теме: , , , , ,