В Україні понад 3000 мільйонерів

30 червня – останній день подання декларацій про майновий стан і доходи, отримані за 2019 рік. Про це українцям нагадали в Державній податковій службі України.

“При цьому громадяни, які мають право на податкову знижку за наслідками 2019 року, можуть подати декларацію до 31 грудня 2020 року включно”, – відзначили там.

Зокрема, декларацію можна подати за місцем своєї податкової адреси особисто або уповноваженою на це особою; надіслати поштою, але не пізніше ніж за 5 днів до закінчення граничного строку подання декларації; засобами електронного зв’язку в електронній формі.

“Нагадуємо, що несвоєчасне подання декларації є підставою для застосування до платника податків адміністративної та фінансової відповідальності”, – попередили податківці.

“Доходи понад 1 млн грн задекларували тисячі двісті п’ятьдесят п’ять киян, яким визначено до сплати в бюджет близько 211 млн грн податку на доходи фізичних осіб і майже 26 млн грн військового збору. Загальна кількість мільйонерів в країні – понад 3000 осіб”, – повідомляють в податковій.

У Києві податкова служба нарахувала понад тисячу мільйонерів, а в країні – понад три тисячі мільйонерів.

 

 

0
20
Материалы по теме: , ,