«УЗ» пустила на західну Україну всього декілька поїздів

Поділитися:

Державна компанія-перевізник “Укрзалізниця” запустила на Західній Україні лише декілька поїздів, чим викликала різке невдоволення у місцевої влади регіону. Чиновники вважають, що таким чином влада та її компанія просто знищують місцевий туризм.

Так, своє слово “проти” висловило об’єднання тринадцяти народних депутатів партії “Прикарпаття”. Чиновники зробили окреме звернення на адресу діючого міністра інфраструктури України Владислава Криклій, а також чинного глави компанії “Укрзалізниця” Івана Юрика.

Звернення було зроблено в письмовій формі на сторінці об’єднання в Facebook.

Як говориться в публікації чиновників, до карантину на Західну Україну курсували мінімум п’ять поїздів, коли як зараз, повідомлення майже повністю заблоковане.

“У зв’язку з цим існує загроза повного занепаду туристичної галузі, в Карпатському регіоні є головним джерелом наповнення місцевих бюджетів і головним платником податків до державного бюджету“, – аргументували своє обурення чиновники.

Нагадаємо, що український перевізник «Укразалізнциця» після наполегливих звернень до компанії таки відклав введення в дію нового договору на перевезення вантажів. Оскільки за перші півроку 2020 на компанії очікуються мільярдні збитки, залишається питанням, чи не спробує вона відшкодувати свої втрати за рахунок підвищення вартості перевезень для бізнесу.

Також на сайті державного холдингу «Укрзалізниця» повідомили, що підприємство потребує держпідтримки в 50 млрд гривень щорічно.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
3 Серпня 2020 року - 19:54
Тим пасажирам, які купили квитки раніше, пропонують компенсацію повної вартості
3 Серпня 2020 року - 17:58
ЄСВ для фізосіб-підприємців розраховується зараз за ставкою 22% від мінімальної...
3 Серпня 2020 року - 15:26
Рейси з Києва до Нью-Йорка плануються 7, 24 і 31...
3 Серпня 2020 року - 14:33
У Міськраду Тернополя звернулися сотні бізнесменів з...