Уряд хоче законодавчо регулювати використання безпілотників

Кабінет міністрів України хоче на державному рівні врегулювати використання безпілотників (дронів) в сільському господарстві. Вже створена робоча група, в яку входять представники Мінекономіки, Держпродспоживслужби, Державної авіаційної служби та інших профільних організацій.

У повідомленні Мінекономіки сказано, що застарілі норми виключають реєстрацію сучасних апаратів. Тому на даний момент необхідно внести зміни на законодавчому рівні в Повітряний Кодекс та підготувати окремі авіаційні правила для дронів, які використовуються в сільському господарстві.

Використання безпілотників має багато пріоритетів. Зокрема це стосується маневреності і низьких витрат. Дронь можна використовувати як для обробки всього поля, так і для окремих ділянок, не пошкоджуючи при цьому грунт або сільськогосподарську культуру. Також це дозволить уникнути отруєння бджіл.

Проект закону вже зареєстрований в парламенті України.

Нагадаємо, що в українській столиці будуть використовувати безпілотники для дезінфекції вулиць від коронавирусной інфекції нового покоління. Таку технологію вже протестували в двох місцях.

Також повідомлялося, що в державній компанії «Укроборонпром» анонсували швидку введення нових інновацій: підприємство збирається розробляти дрони.

0
20
Материалы по теме: , , , ,