Українці розробили електричний вантажний велосипед

Українське підприємство, яке займається кур’єрською доставкою Delfast презентувало модель багажного триколісного електровелосипеда Trike.

У компанії повідомили, що транспорт обладнають потужним акумулятором, який буде працювати при температурі від 20 градусів морозу до 60 градусів тепла, з розрахунком на 1500 циклів зарядки. Велосипед отримає бічні дзеркала і знімний навіс.

Delfast Trike розрахований на малий і середній бізнес, зокрема винахід дуже стане в нагоді фірмам з надання кур’єрських послуг. Стартап запустили в 2014 році і він отримав грант за програмою USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Відзначимо, що в Україні з 14 грудня 2019 року набули чинності зміни до закону про організацію руху на вулицях осіб на колісних кріслах. Тобто люди можуть рухатися по тротуарах, пішохідних і велосипедних доріжках зі швидкістю пішохода. Також вони можуть пересуватися по узбіччі проїжджої частини дороги.

Також ми повідомляли, що населення Німеччини активно пересідає на триколісні електровелосипеди. На думку німців, такий транспорт набагато зручніше метро або автобуса.

0
20