Українська малина подорожчала на 87%

Поділитися:

В Україні підвищилася вартість фруктового кошика: ціни за ягоди на прилавках вітчизняного ринку стрімко збільшилися. За одну лише малину українцям доведеться заплатити на 87% дорожче, як свідчать дані статистики українських цін.

Повідомляється, що серед ягід найменше подорожчала лохина – вона стала лише на 16% дорожчою. Тим часом, така ягода, як малина, подорожчала відразу на 87%.

За плоди персиків українцям доведеться віддати на 37% більше.

Цікаво, що ряд ягід на вітчизняному ринку все ж став дешевшим. Наприклад, ціна за садову суницю за підсумками поточного липня місяця на 37% менша від тієї вартості, яка спостерігалася в аналогічний період часу у 2019 році.

Але тут потрібно врахувати ще й сезонний фактор, адже в минулому році в цей період сезон суниці вже закінчився, тому і ціна ягоди в липні місяці була вищою. Цього ж літа сезон врожаю змістився приблизно на півтора тижні.

Як повідомлялося раніше, через сильні заморозків 90% ягідного ринку буде складатися з минулого врожаю, що вплине на ціни для українців.

Відзначається, що найбільших пошкоджень отримала ягода черешні, яка постраждала від негоди ще в кінці зими. Тоді від постійних перепадів то холодної, то занадто теплою температури більшість врожаю загинуло.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
4 Серпня 2020 року - 10:46
У день реєструється близько 12 тисяч порушень
4 Серпня 2020 року - 9:53
На пенсійні виплати спрямовано 1,2 мільярда гривень
4 Серпня 2020 року - 8:58
Це на 71% більше ніж за аналогічний період 2019 року
4 Серпня 2020 року - 8:25
Попитом зараз користуються робітники з інструментом, співробітники сфери послуг і...