У Європі новий сплеск коронавірусу

В Європі фіксується початок нової хвилі пандемії: кількість хворих на вірус знову починає зростати. Про це повідомляє директор Європейського регіонального бюро Всесвітньої організації охорони здоров’я Ханс Клюге в рамках свого останнього брифінгу на полях Копенгагену.

«Минулого тижня в Європі вперше за кілька місяців спостерігалося зростання числа щотижневих випадків», – заявив він.

Також у своїй прямій мові чиновник вказав на високу смертність від вірусу і що щотижня Європа втрачає близько семи сотень людських життів через пандемію коронавірусу.

Більш того, кожного тижня кількість реєстрацій нових випадків вірусу доходить до 20 тисяч і останнім часом ця динаміка продовжує збільшуватися.

Вказується, що за останні два тижні спостережень амплітуда захворюваності серед ряду країн Європи збільшилася в рази. Це приблизно тридцять країн Європи, серед яких в одинадцяти державах зростання захворюваності можна назвати критичним.

Нагадаємо, що через всесвітньої пандемію коронавіруса, яка не обійшла стороною і Україну, кожен громадянин країни недорахувався однієї тисячі гривень. Гроші були урізані з заробітних плат українців

Тим часом, в Туреччині пройшли успішні випробування вакцини від коронавірусу. Випробування проходили на тваринах.

0
20
Материалы по теме: , , ,