У Міносвіти спростували дистанційне навчання з 1 вересня

Дистанційна форма навчання поки що не загрожує українським школам. Про це заявили в Міністерстві освіти.

Однак, у відомстві уточнили, що формат навчального процесу буде залежати від епідемічної ситуації в країні. Ключове рішення про те, як буде проходити навчання з 1 вересня, будуть приймати Комісія ТЕБ та НС та Головний державний санітарний лікар.

На даний момент розробляються нові вимоги для роботи шкіл в умовах пандемії коронавируса. Неокотрие з них – це правила перебування учнів в школі, дезінфекція та підготовка приміщень до роботи.

Нагадаємо, що комісія техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій прийняла рішення, що епідеміологічна ситуація дозволяє провести зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) з 25 червня по 17 липня.

Раніше повідомлялося, що в МОН уточнили, що під час іспитів будуть дотримані всі заходи безпеки. Зокрема, закуплено понад три мільйони медичних масок, більше 3 тисяч термометрів для скринінгу температури, майже 12 тисяч комплектів для захисту медиків, майже 105 літрів антисептичних засобів, трохи більше 28 тисяч літрів дезінфікуючих засобів для поверхонь. Все це вже направлено в 17 областей, а 7 регіонів і столиця отримають кошти з 19 по 22 червня.

 

0
20
Материалы по теме: , , , ,