У Карпатах продовжують незаконно рубати ліс

У західних областях України, що постраждали від повені, як і раніше немає чистої питної води. Це загрожує кишковими інфекціями та іншими хворобами. Зараз воду і продукти в затоплений регіон доставляють вертольотами. Заявив міністр МВС України.

Найбільше від повені постраждала Івано-Франківська область, також стихійне лихо торкнулося Львівську, Тернопільську, Закарпатську область.

Зараз в чотирьох західних областях України залишаються підтопленими майже чотири тисячі населених пунктів. У постраждалих районах затопило близько 5000 колодязів питної води, 800 людей евакуйовано. Тому питну воду і продукти харчування в відрізані села доставляють вертольотами.

Однією з головних причин лиха екологи називають незаконну вирубку Карпатського лісу. Великий обсяг заготовленої деревини продають до Європи. Незаконні вирубки в Карпатах тривають десятиліттями. Це призвело до того, що без дерев грунт більше не здатна утримувати вологу і вода швидко стікає в долини.

Нагадаємо, що стихія зруйнувала понад 150 км доріг в Україні і Кабмін виділив на боротьбу з наслідками повені 700 млн грн.

 

 

0
20
Материалы по теме: , ,