У Харкові підсилюють карантин

Поділитися:

У Харкові місцеві органи самоврядування прийняли рішення задіяти додаткове посилення карантину. Таке рішення було прийняте за підсумками засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Повідомляється, що через останні негативні тенденції з підвищеною захворюваністю на коронавірус всередині міста було прийнято рішення ввести додаткові обмеження для населення.

Зокрема, мова йде про заборону на проведення масових заходів за участю понад десятьох осіб.

Також в місті закривають ті ресторанні заклади, в яких відсутні літні тераси для відвідувачів або ж сукупний розмір приміщень менший від 50 кв метрів.

“Крім надання послуг зі здійснення адресної доставки замовлень і замовлень на винос. Крім того, нам було рекомендовано обмежити роботу кафе, ресторанів до 22:00“, – йдеться в повідомленні місцевої влади.

Нагадаємо, що Міністерство охорони здоров’я України у вівторок, 30 червня, анонсувало створення додаткового лікарняного резерву другої черги у Львові і Чернівецькій області для прийому хворих коронавірусів.

Тим часом, ситуація всередині країни погіршується і за останній період кількість антирекордів в Україні за кількістю хворих продовжує зростати.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
13 Серпня 2020 року - 16:00
В Україні введуть «коригуюче навчання».
13 Серпня 2020 року - 15:30
Велосипедистів зобов'яжуть мати права і їздити в шоломах.
13 Серпня 2020 року - 10:50
За добу загинуло 22 пацієнта
13 Серпня 2020 року - 10:43
В Україні кожні 24 години лабораторно підтверджуються...