У Гонконзі знову масові протести

У неділю, 28 червня, на полях спеціального адміністративного району Китаю – Гонконгу, спалахнула нова хвиля місцевих протестів проти поточного уряду. Про це повідомляє прес-служба поліції Гонконгу, передає видання Reuters.

Відзначимо, що люди вийшли страйкувати в зв’язку з новими змінами в закон про національну безпеку, які збирається заснувати китайська влада.

Важливо сказати, що нові норми загрожують ще більшим зменшенням демократії всередині держави, а також позбавить такі спеціальні райони, як Гонконг, автономності.

Повідомляється, що хвиля невдоволення захлеснула відразу декілька центральних районів – це були Коулун і Монг Коке. Більш того, нова сутичка населення з поліцією не обійшлася без бійок і відповідного застосування сльозогінного газу з боку правоохоронців.

В рамках стабілізації ситуації поліція заарештувала близько 53 протестуючих, яким на даний момент інкримінують порушення закону по частині організації та участі в незаконних зібраннях.

Нагадаємо, що в травні місяці в аналогічних протестах взяли участь близько 230-ти осіб вікової категорії від 12 до 65 років.

Головним гаслом протесту також було озвучено вимогу повної демократії на території напівавтономного китайського регіону.

0
20
Материалы по теме: , , ,