Ціни в автошколах можуть збільшитися в кілька разів

Бажаючі навчитися мистецтву водіння автомобіля, незабаром повинні будуть заплатити за це в 4 рази більше, ніж це можливо сьогодні. Розцінки в автошколах піднімуться після реалізації ідей Міністерства внутрішніх справ України.

У МВС заявили, що в українській державі, для того, щоб отримати водійське посвідчення, потрібно провести з інструкторів близько 20 годин. Однак це дуже мало, так як з учителем треба провести не менше 80 годин. Наприклад, в Швейцарії, щоб отримати водійські права, потрібно вчитися з інструктором 100 годин.

Якщо підняти норми, то рівень відповідальності підніметься і у інструкторів, і у майбутніх водіїв, що не може не відіб’ється на безпеці на дорогах.

Однак є ми інша сторона медалі. Наприклад, після збільшення кількості годин, відповідно виростуть розцінки в автошколах.

На даний момент це поки тільки ідея, але в МВС розраховують на швидку їх реалізацію.

Нагадаємо, що в Україні, незважаючи на попередні запевнення влади, можуть не ввести кримінальну відповідальність для водіїв, які сіли за кермо в стані алкогольного сп’яніння.

Як повідомлялося раніше, в Міністерстві внутрішніх справ України хочуть ініціювати вищу систему штрафних санкцій за порушення правил дорожнього руху на прикладі Фінляндії.

0
20
Материалы по теме: , ,