Суд розгляне в'їзд в Росію за внутрішнім українським паспортом

В Окружному адміністративному суді міста Києва намагаються оскаржити заборону на в’їзд українців до Росії по внутрішньому українському паспорту. З відповідною ініціативою до установи надійшло два позови, повідомляє прес-служба відомства.

Відзначимо, що мова йде про нещодавню постанову з боку Кабінету міністрів України, якою були змінені норми в’їзду для українців на територію Російської Федерації.

Йдеться про положення яке свідчить, що тепер для перетину кордону між Росією і Україною громадянам потрібно мати закордонний паспорт.

«Зараз судом вирішується питання про відкриття виробництв в адміністративних справах», – вказує прес-служба адміністративного суду.

Як повідомлялося раніше, в Держдуму РФ за підтримки російської влади внесли законопроект, який звільнить жителів тимчасово окупованого Донбасу від оплати мит при оформленні паспорта громадянина Російської Федерації.

Слідом за цим Державна дума Російської Федерації схвалила в першому читанні і в цілому законопроект, який звільняє мешканців окремих районів Донецької та Луганської областей від державних мит.

0
20
Материалы по теме: , , , ,