Приватбанк змінив правила користування картами

Прес-служба ПриватБанку повідомила про те, що вперше в Україні запускається нова послуга для користувачів POS-терміналів.

Таке нововведення, за словами фахівців Приватбанку, дозволить українцям оплачувати покупки з будь-якої карти, прив’язаною до Приват24, якщо на основній карті клієнта не вистачає коштів для завершення операції.

Тепер система буде автоматично перевіряти наявність коштів на всіх картах, прив’язаних до мобільного банкінгу. А клієнтові не потрібно буде шукати іншу карту або діставати готівку. Нова технологія запропонує завершити покупку за рахунок інших коштів, якщо не вистачає грошей на основний карті.

Відзначається, що в якості альтернативної карти може бути обрана будь-яка карта клієнта, яка підключена до мобільного банкінгу Приват24.

Нагадаємо, що в «ПриватБанку» обнуляют кредитки і блокує рахунки пенсіонерам. Зі скаргою на банк звернулася одна з клієнток установи, якої не вдалося не здійснити міжнародний переказ валюти, повідомляє Міністерство фінансів України.

Раніше повідомлялося, що «Приватбанк» починає застосовувати зниження кредитних ставок за програмами до кінця 2022 року. Таким чином чином банк хоче знизити тиск на малий бізнес. Про це розповів глава правління банку Петро Крумханзл.

За його словами, антикризове рішення правління Приватбанку є безпрецедентним для фінансового ринку країни. Таким чином, буде надана підтримка бізнесу, який чекає не розмов, а дій.

 

0
20
Материалы по теме: , , , ,