Португалія не відкрила авіасполучення з Україною

Поділитися:

У Португалії вирішили продовжити закриття міжнародних повітряних кордонів з тими країнами, які офіційно не є членами Європейського союзу і не підпадають під маркер держав Шенгенської зони. Про це йдеться у відповідному розпорядженні з боку португальського уряду.

Відзначимо, що серед переліку країн, з якими Португалія допоки не комунікує – є і Україна.

Нові ослаблення щодо поступового зняття карантину в частині відкриття повітряного сполучення з іншими країнами уряд Португалії представив від 30 червня поточного року.

Йдеться про наказ № 6756-С/2020 року, який дозволяється відкриття повітряних кордонів з усіма країнами-членами ЄС, а також з такими державами, як Ліхтенштейн, Норвегія, Ісландія та Швейцарія, які входять до Шенгенської зони, а також з Британією, Алжиром і Канадою.

Окрім цього країна вирішила відкрити свої кордони з низкою країн Азії в яких ситуація з коронавірусів пішла в норму. Це Південна Корея, Марокко, Туніс, Китай.

Раніше ряд країн Європейського союзу поліпшив свої прогнози щодо відновлення авіасполучень і міжнародного туризму: Україна і країни ЄС відновили свої перельоти вже від 15 червня.

До цього авіаперевізники передбачали більш негативні сценарій, який розрахоував на відкриття кордонів лише у вересні-жовтні 2020 року.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
4 Серпня 2020 року - 10:46
У день реєструється близько 12 тисяч порушень
4 Серпня 2020 року - 9:53
На пенсійні виплати спрямовано 1,2 мільярда гривень
4 Серпня 2020 року - 8:58
Це на 71% більше ніж за аналогічний період 2019 року
4 Серпня 2020 року - 8:25
Попитом зараз користуються робітники з інструментом, співробітники сфери послуг і...