Пенсійний фонд провів перерахунок пенсій

Прес-служба Пенсійного фонду України заявила, через збільшення прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність до 1712 гривень, фахівцям фонду доведеться провести перерахунок пенсійних нарахувань з 1 липня 2020 року.

У прес-службі ПФУ кажуть, що для непрацюючих пенсіонерів зросте розмір мінімальної пенсії за віком, доплати за понаднормовий стаж. І незалежно від трудового фактора, збільшаться розміри встановлених до пенсій надбавок, підвищень, пенсій за особливі заслуги перед Україною, інших доплат, які базуються на величині прожиткового мінімуму.

Розмір підвищення пенсії за результатами перерахунку залежить від того, які складові входять в пенсійну виплату, обчислюється від прожиткового мінімуму.

Відомо, що перерахунок проведено в автоматичному режимі. Тепер виплати пенсій проводитимуться з 4 липня.

Нагадаємо, що в Пенсійному фонді заявили, що карантин по СOVID-19 може позитивно вплинути на розмір пенсій працюючих пенсіонерів. Фахівці ПФУ пояснюють це зниженням середньої заробітної плати і зменшенням кількості застрахованих осіб.

Раніше повідомлялося, що економіст Всеволод Степанюк стверджує, що створення Пенсійного казначейства показує справжню суть пенсійної реформи.

«Все це замислюється для поділу грошей майбутніх пенсіонерів через цю структуру, куди будуть призначені люди за політичним принципом. Іншого сенсу введення цієї системи немає «, – заявив фахівець.

 

0
20
Материалы по теме: , , , , ,