Нової поліції 5 років

Поділитися:

День Національної поліції України відзначається щорічно 4 липня. На честь свята Президент України привітав співробітників Національної поліції з професійним святом і зазначив, що очевидні успіхи в зміцненні правоохоронних функцій поліції не скасовують потребу в її подальшому реформуванні. Відповідне привітання співробітникам і ветеранам Національної поліції України опубліковано на сайті глави держави.

“Шановні поліцейські і ветерани поліції Щиро вітаю вас з професійним святом. Щоденної напруженою і ризикованою роботою Національна поліція стверджує себе як сучасна й ефективна правоохоронна структура, діяльність якої спрямована на забезпечення громадської безпеки та порядку, охорону прав і свобод людини, зміцнення законності, захист інтересів суспільства і держави, протидія злочинності. Разом зі Збройними Силами України та іншими військовими формуваннями поліцейські мужньо протистоять збройної агресії на сході, проявляючи особисту хоробрість, доблесть і відданість Українському народу “, – йдеться в привітанні.

Глава держави, також висловив слова подяки правоохоронців за допомогу в боротьбі з коронавірусів.

На думку Президента, очевидні успіхи в зміцненні правоохоронних функцій. “Кадри в свої ряди поліція вибирає з народу, служить народу і захищає народ. У цей святковий день бажаю вам, шановні правоохоронці, міцного здоров’я, наполегливості й рішучості в нелегкій і небезпечній службі, сімейного затишку і спокійних буднів”, – додав глава держави .

Раніше ми писали, що співробітники МВС – на другому місці за ризиком заразитися.

При цьому керівництво МВС використовувало карантин для корупційних схем.

 

 

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
7 Серпня 2020 року - 22:23
Колонія постраждала в 2019 році від підпалу
7 Серпня 2020 року - 20:26
До Києва вже прибули німецькі представники заводу-виготовлювача тунелепрохідного щита
7 Серпня 2020 року - 18:26
Харків потрапив в червону зону
7 Серпня 2020 року - 15:57
"Норнікель" є найбільшим в світі виробником нікелю, який потрібно для...