МВС збільшить штрафи за перевищення швидкості

Міністерство внутрішніх справ затвердило проект закону, згідно з яким в Україні підвищать штрафи за перевищення швидкості.

У відомстві розповіли, що сьогодні за перевищення швидкості до 50 кілометрів на годину, потрібно протягом 10 днів заплатити 127,5 гривень. Якщо більше 50 км / год, сума зросте до 510 гривень.

У новому законі зазначено, що за перевищення швидкості більш ніж на 50 кілометрів на годину, буде стягуватися штраф в 3 400 гривень. При цьому в МВС стверджують, що в нашій країні потрібно вводити досвід Фінляндії та Швейцарії, де сума штрафу обчислюється у відсотках від прибутку.

Нагадаємо, що в Україні з’явиться новий метод фіксації порушення правил дорожнього руху. Тепер кожен водій може побачити через мобільний додаток, як інший водій порушує правила.

При цьому варто зазначити, що через кілька днів після введення на дорогах автоматичної відео-та фотофіксації порушення правил дорожнього руху, майже 2 500 водіїв отримали так звані сповіщення про штраф. Ще через кілька днів, кількість таких водіїв зросла до 200 000 чоловік.

0
20