МВФ прогнозує падіння світової економіки майже на 5%

Міжнародний валютний фонд заявив, що пандемія коронавирусной інфекції COVID-19 завдає більше сильного збитку економічної активності, ніж передбачалося спочатку. Про це повідомляє прес-служба МВФ на сторінці в Twitter.

Згідно з оновленим прогнозом, МВФ очікує скорочення світового виробництва на 4,9%, в квітневому прогнозі цей показник становив 3%.

Зростання економіки в 2021-му також сповільниться і складе 5,4% (місяцем раніше прогнозували – 5,8%).

У країнах Єврозони МВФ очікує падіння на поточний рік до 10,2%, а не 7,5%, як прогнозували раніше. Росію чекає зниження ВВП в 2020 році до 6,6%, а не прогнозовані 5,5%.

У зв’язку з карантином, введеним для боротьби з поширенням вірусу, в багатьох країнах були закриті підприємства, що спровокувало масштабну економічну кризу. За оцінками МВФ, це найсерйознішу кризу з часів Великої депресії.

Раніше ми інформували про прогнози МВФ:

Міжнародний валютний фонд розповів про подальший розвиток економічної ситуації в Україні аж до 2025 року і трохи погіршив свої очікування.

У Міжнародному валютному фонді вважають, що українська економіка не оговтається від кризи через епідемію коронавируса до 2023 року.

Міжнародний валютний фонд зафіксував зупинку світової економіки.

 

 

0
20
Материалы по теме: , ,