Мін'юст продав агресивного пітбуля на аукціоні

П’ятирічний пітбуль на прізвисько Тора знайшов свого господаря через аукціон, однак останній відмовився вносити гроші за пса.

Собака жила в Лимані (Донецька область). Після того, як вона покусала кількох людей, Міністерство юстиції відібрало тварина у господаря і виставило на аукціон.

Стартова ціна лота була 112 гривень, однак ставки досягли 11 тисяч гривень. Але ситуація склалася не так, як передбачалося, переможець відмовився вносити гроші, і тварина купила заступник глави Мін’юсту Валерія Коломієць за 500 гривень.

За словами заступника міністра юстиції, собака не буде жити в її будинку, вона віддасть її на державну службу – в тюрму.

Варто відзначити, що собака на ім’я Тора стане останнім псом, якого продали на торгах. Після цієї історії чиновники вирішили переглянути закони і 25 червня Кабмін розгляне постанову, згідно з яким тварин, за якими погано доглядають, будуть віддавати в притулки.

Раніше повідомлялося, що Міністерство юстиції України визначило нові норми, згідно з якими державні реєстратори при фіксуванні прав на майно повинні будуть проходити зайву ідентифікацію, методом введення одноразового пароля.

Також у відомстві повідомили, що за користування платними камерами заплатили більше 115 тисяч гривень. Гроші, що надійшли на рахунки слідчих ізоляторів країни, планують витратити на ремонти в безкоштовних камерах.

0
20
Материалы по теме: , , ,