Лікарям збільшать зарплати з 1 вересня

Поділитися:

Від 1 вересня 2020 року Міністерство охорони здоров’я України має намір збільшити рівень заробітних виплат для вітчизняних медиків. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Як вказують в міністерстві, від зазначеної дати фахівцям збільшать зарплату на 3,5 тисячі гривень. Така сума буде закладена в тарифи для українців.

Також у МОЗ зазначили, що мінімальна зарплата для кожного працівника медичної сфери повинна бути не менше 20-25 тисяч гривень.

«Лікар або медична сестра, або водій швидкої не можуть отримувати зарплату таку, яку вони отримують сьогодні. Це недопустимо. Але ми зробили перший крок», – йдеться в повідомленні відомства.

Нагадаємо, що в Офісі Президента повідомили, що в цьому році на будівництво приймальних відділень буде витрачено 6,5 млрд гривень. Також витрати на медицину збільшено майже на 8 млрд гривень, а 1,2 млрд буде спрямований на екстрену медичну допомогу.

Раніше президент України пообіцяв підвищити заробітні плати лікарям, медсестрам і санітарам, які працюють в установах вторинної ланки.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
4 Серпня 2020 року - 10:46
У день реєструється близько 12 тисяч порушень
4 Серпня 2020 року - 9:53
На пенсійні виплати спрямовано 1,2 мільярда гривень
4 Серпня 2020 року - 8:58
Це на 71% більше ніж за аналогічний період 2019 року
4 Серпня 2020 року - 8:25
Попитом зараз користуються робітники з інструментом, співробітники сфери послуг і...