Київ і 13 областей не готові послабити карантин

Українська столиця поряд з ще тринадцятьма містами України відмовляються послаблювати карантинні обмеження. Про це заявили в Міністерстві охорони здоров’я України.

Як вказує міністерство, частина областей все ще не готова приймати більш жорсткі виклики пандемії і знімати карантинні обмеження.

До переліку таких увійшли Київ, Миколаївська, Одеська, Рівненська, Тернопільська, Чернівецька, Волинська, Дніпропетровська, Донецька, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Луганська, Львівська області.

Повідомляється, що зняти карантин кожна з областей зможе лише при сприятливому рівні епідеміологічної ситуації, який оцінюється відповідно до числа хворих на COVID-19, завантаженістю лікарняних установ та загальною динамікою захворюваності.

Як повідомлялося раніше, на Закарпатті вирішили відновити жорсткий карантин: регіон закриває міжобласне повідомлення, а дитячі садки та освітні установи припиняють роботу.

На засіданні Кабінету міністрів України від 17 червня було прийнято рішення про продовження дії адаптивного карантину до 31 липня. При цьому чиновники погодили посилення контролю за дотриманням заходів, спрямованих на протидію поширення пандемії коронавируса.

0
20
Материалы по теме: , , , ,