Кабмін змінить процедуру виплат на дітей

Поділитися:

Закон “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” був прийнятий ще в 1992 році. У ньому вже говорилося про те, що кожна сім’я має право на одноразову допомогу при народженні дитини. З тих пір закон “Про державну допомогу сім’ям з дітьми” пережив півсотні редакцій.

Матеріальна допомога збільшувалася, правила її отримання, та графіки платежів постійно змінювалися. Зараз діє старий варіант закону.

У 2020 році розмір виплати при народженні дитини залишився на колишньому рівні, встановленому ще 1 липня 2014 року. Єдиний розмір допомоги на першу, другу і наступну дитину становить 41280 грн. Дана сума не залежить від кількості дітей в сім’ї і виплачується протягом 3-х років.

Після скандальної заяви глави Комітету ВР з питань соціальної політики почалася піар акція по виправданню депутата і підготовки грунту до можливих скорочень виплат.

Президент України підписав Закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо підвищення соціальних гарантій для окремих категорій осіб» який Верховна Рада прийняла 2 червня 2020 року.

Документ спрямований на підвищення соціальних гарантій для дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням, зокрема для дітей з інвалідністю, для осіб, які досягли 80-річного віку і які потребують постійного стороннього догляду.

Ми вже писали, що 63 тис. ФОПів отримали допомогу на дітей, і діти-інваліди отримають від держави більше.

 

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
3 Серпня 2020 року - 19:54
Тим пасажирам, які купили квитки раніше, пропонують компенсацію повної вартості
3 Серпня 2020 року - 17:58
ЄСВ для фізосіб-підприємців розраховується зараз за ставкою 22% від мінімальної...
3 Серпня 2020 року - 15:26
Рейси з Києва до Нью-Йорка плануються 7, 24 і 31...
3 Серпня 2020 року - 14:33
У Міськраду Тернополя звернулися сотні бізнесменів з...