Кабмін заплатить жертвам повені

Поділитися:

Уряд України виділить матеріальну допомогу жертвам повені. Так, сім’ї загиблих від стихії отримають від держави 200 тисяч гривень, а ті, чий будинок виявився зруйнованим – 300 тисяч гривень.

“Держава забезпечує допомогу сім’ям людей, які загинули в розмірі 200 000 грн. Власникам житлових будинків, які повністю зруйновані – 300 000 грн на сім’ю. Сім’ям капітальний ремонт – 50 000 грн. На відшкодування втрат пошкоджених житлових будинків – 20000 грн”, – заявили в офісі президента.

Нагадаємо, що найбільше від повені постраждала Івано-Франківська область, також стихійне лихо торкнулося Львівську, Тернопільську, Закарпатську область. Зараз в чотирьох західних областях України залишаються підтопленими майже чотири тисячі населених пунктів. У постраждалих районах затопило близько 5000 колодязів питної води. Тому питну воду і продукти харчування в відрізані села доставляють вертольотами.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України вирішив підтримати західні території України, які страждають від стихійної повені, шляхом виділення коштів в розмірі 700 млн гривень. Ці гроші повинні допомогти відновити критичні пошкодження місцевої інфраструктури, як йдеться в повідомленні уряду.

Важливо сказати, що напередодні через занадто сильних опадів Захід України накрив потоп, який зруйнував безліч будинків і підтопила десятки міст по ряду областей держави. Для того, щоб екстрено допомогу місцевому населенню, влада вирішила виділити допомогу в розмірі 700 млн гривень.

 

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
7 Серпня 2020 року - 12:45
Селітра знаходиться в біг-бегах, тобто це означає,...
7 Серпня 2020 року - 8:21
Міцні траси краще витримують жаркі погоди умови...
6 Серпня 2020 року - 21:46
Україна перевітрить зберігання селітри щоб не повторити Бейрут  
6 Серпня 2020 року - 21:12
В Україну потрапила курка з сюрпризом