Довженко-центр отримає фінансування

Поділитися:

Довженко-Центр – державний фільмофонд України. У центрі зберігають, досліджують і реставрують фільми. Довженко-Центр знаходиться у сфері управління Міністерства культури України.

На початку року в Мінфіні не був затверджений паспорт програми “Державна підтримка кінематографії”. Довженко-Центр залишився без фінансування. Українці активно боролися за Центр – були окритія листи творчої інтелігенції, на сайті Президента була опублікована Петиція на захист Довженко-Центру.

Нарешті то Міністерство фінансів підписало паспорт бюджетної програми для відновлення фінансування Національного центру Довженка. Таким чином, розблокували 7,6 мільйона гривень бюджету центру. Ця сума повинна покрити 10 місяців “простою”. Про це повідомив міністр культури а своїй сторінці в фейсбуці.

«Це відновить діяльність центру в нормальному режимі, а співробітники, нарешті, зможуть повернутися до роботи. Далі починаємо переходити до визначення поетапної стратегії виходу центру з фінансової кризи », – написав міністр.

Ми вже писали, що в Міністерстві культури і інформаційної політики заговорили про термінове виділення 2,7 млрд гривень на потреби української культури, проблеми якої більше не можуть перебувати в стороні від рішень уряду.

 

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
7 Серпня 2020 року - 22:23
Колонія постраждала в 2019 році від підпалу
7 Серпня 2020 року - 20:26
До Києва вже прибули німецькі представники заводу-виготовлювача тунелепрохідного щита
7 Серпня 2020 року - 18:26
Харків потрапив в червону зону
7 Серпня 2020 року - 15:57
"Норнікель" є найбільшим в світі виробником нікелю, який потрібно для...