Через повінь випускники західної України не зможу сдати ЗНО в термін

Як заявили в Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО), абітурієнти з Закарпатської, Івано-Франківської, Львівської та Чернівецької областей мають право не проходити ЗНО під час основної сесії.

Якщо надходять проживають в населених пунктах, які страждають від стихії, то це є підставою для реєстрації на додаткову сесію ЗНО.

На сайтах регіональних центрів буде розміщено зразок заяви про участь у додатковій сесії, яку потрібно заповнити надходять.

Цього року ЗНО стало добровільним і його проходять тільки бажаючі отримати вищу освіту. Учням виставлять ті оцінки в атестати, які вони отримали протягом навчання в школі. Для цього потрібно написати відповідну заяву, яку буде розглядати педагогічна рада. Крайній термін подачі заяви – 25 червня.

Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) – державна установа, підконтрольне Міністерству освіти і науки України, основною метою якого є проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів.

Раніше ми інформували, що в 2020 році ЗНО для українців пройде з 25 червня по 17 липня за особливими правилами.

 

 

0
20
Материалы по теме: ,