Земельні паї будуть оподатковувати

Поділитися:

Президент України Володимир Зеленський висловив політичну підтримку щодо прийняття закону №3131-д, в якому регламентується оподаткування земельних паїв українців. Про це президент повідомив особисто в рамках своєї останньої зустрічі з представниками бізнес-сектору Волинської області.

Як заявив у своїй прямій мові глава держави, цей закон зміг би вивести аграрну сферу з тіньового ринку діяльності.

Чесно кажучи, я за (законопроект 3131-д). Це один із законів, який виводить з тіні весь сектор фермерства. Всі повинні бути білими, сірих і чорних не повинно бути. Саме про це закон”, – сказав він.

Президент підкреслив, що податки повинні стосуватися всіх без особливих винятків, проте по відношенню до звичайних аграріїв, які просто ведуть своє господарство, закон не буде настільки суворий.

Відзначимо, що мова йде про закон 3131-д по детінізацію сільгоспвиробництва, який Рада підтримала в комітеті від 9 липня поточного року.

Варто згадати, що цей закон викликав неоднозначну реакцію в суспільстві – деякі фермери назвали його таким, який допоможе великим агровиробникам «віджати» землю у власників паїв і навіть не дозволить їм скористатися пільговим відкриттям земельного ринку.

Законопроектом пропонується збільшити земельного податоку мінімум до 3 4% від нормативної грошової оцінки землі (зараз цей податок становить 0,3-1% нормативної копійчаної оцінки).

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
5 Серпня 2020 року - 19:45
В КОДА коронавірусом захворіли два зами
5 Серпня 2020 року - 15:40
Шмигаль заявив що переселенцям куплять 18 квартир і будинок
5 Серпня 2020 року - 12:00
Точний час обмежень встановлено з 00:00 5 серпня по 23:59...
5 Серпня 2020 року - 10:40
Поступово європейський континент починає накривати друга хвиля пандемії коронавірусу