В Україні створять єдиний орган фінрозслідувань

В Україні хочуть створити єдиний орган фінансових розслідувань, який об’єднає в собі всі поточні функції розслідувань економічних злочинів з боку правоохоронних органів держави. Про це повідомляє прес-служба Національної ради з питань реформ.

Повідомляється, що завдяки таким ініціативам в Україні може збільшитися економічний прогрес за рахунок більш регламентованого розслідування злочинів.

Більш того, такі зміни підтримує сам глава України Володимир Зеленський.

Відзначимо, що мова йде про такі органи, як СБУ і Генеральна прокуратура України. Вважається, що буде актуально звести всі податкові підрозділи, які займаються економічними розслідуваннями, в єдиний орган з фінансових розслідувань.

“Чітке рішення президента – звести їх в один орган. Це повинно бути одне відомство фінансових розслідувань“, – йдеться в повідомленні Нацради.

Очікується, що це не тільки допоможе залучити в країну новий потік інвестицій, але і створить більше робочих місць на біржі працевлаштування України.

Нещодавно телеканал “Перший Діловий” вже з’ясовував, що стоїть на перешкоді нормальної роботи податкової і митниці.

Тим часом, прийняття законопроекту про гральний бізнес призведе до великої кількості соціальних проблем, а також до нових корупційних схем і витрат з бюджету, заявляють у Верховній Раді.

0
20
Материалы по теме: , , ,