У Раду внесли законопроект про донорство плазми

Поділитися:

В стіни Верховної Ради України був поданий законопроект щодо донорства плазми. Про це повідомляє анонімне джерело зі стін українського парламенту.

Повідомляється, що в законі прописаний спеціальний дозвіл на відбір плазми для українських приватних компаній, які в подальшому зможуть стати вільними учасниками міжнародного ринку з продажу плазми.

Більш того, в положеннях проекту вказана цікава норма, яка зобов’яже всіх українців, які звернулися до подібного роду установ для того, щоб заробити грошей, здавати як мінімум по 12 літрів плазми на рік.

Іншими словами, українці, багато з яких вже опинилися в злиднях або ж стоять на краю бідності, будуть змушені підписати контракт на здачу 12 літрів крові, поки приватний бізнес буде заробляти гроші на торгівлі біоматеріалами.

Тим часом, ситуація всередині країни погіршується і за останній період кількість антирекордів в Україні за кількістю хворих продовжує зростати.

Як відомо, зараз в країні існує посмертний «стабільний» показник через коронавірус, і в середньому, щодня в Україні помирає по п’ятнадцять пацієнтів за добу.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

Читайте також
4 Серпня 2020 року - 11:14
Влада цих областей повинні були кожні три...
4 Серпня 2020 року - 10:46
У день реєструється близько 12 тисяч порушень
4 Серпня 2020 року - 9:53
На пенсійні виплати спрямовано 1,2 мільярда гривень
4 Серпня 2020 року - 8:58
Це на 71% більше ніж за аналогічний період 2019 року