У «Газпрому» проблеми з «Північним потоком-2»

Поділитися:

«Академік Черський» знову на слуху, але не через свого прямого призначення. Судно-трубоукладач, яке здатне добудувати «Північний потік-2», як раніше заявляв міністр енергетики РФ Олександр Новак, більше не належить ТОВ «Газпром флот». Саме судно продовжує стояти в німецькому порту.

Судно значилося на балансі АТ «Самарський теплоенергетичний майновий фонд». Раніше вхід входив до групи «Газпрому», але згідно з новими звітами, це вже в минулому.

Фонд не міняв назву і залишається чинним юрособою, а значить можливі наступні варіанти: або судно не знаходиться в розпорядженні «Газпрому», або він вирішив не розголошувати деякі дані щоб уникнути санкційних ризиків.

Нагадуємо, що представники Сполучених Штатів Америки провели переговори з європейськими підрядниками з питання газопроводу “Північний потік-2” і вказали на серйозні наслідки від реалізації проекту.

Також німецький уряд побоюється нових санкцій від США з приводу російського газопроводу «Північний потік – 2». Німеччина вважає, що вони торкнуться не тільки німецькі приватні компанії, але і державні підприємства, пов’язані з будівництвом і обслуговуванням проекту. Така ситуація загрожує зробити з політичних союзників по НАТО конфліктуючі на державному рівні країни.

 

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
9 Серпня 2020 року - 19:58
Відповідати в суді перед громадянами будуть органи місцевої влади, а...
9 Серпня 2020 року - 18:54
Урядові програми часткового безробіття допомогли зберегти 360 тисяч робочих місць
9 Серпня 2020 року - 18:28
630 автомобілів компанії будуть обслуговувати жителів Київської, Одеської, Херсонської, Черкаської,...
9 Серпня 2020 року - 16:23
За минулу добу лабораторно діагностували 1 199 нових випадків захворювання