США готують мита для товарів з ЄС

Як повідомляють в агентстві Bloomberg, між США і Європейським Союзом може виникнути масштабна трансатлантична торгова війна вже цього літа.

За даними агентства, адміністрація президента США Дональда Трампа може обкласти новими митами товари європейського експорту загальним обсягом $ 3,1 млрд євро в рік. Цей крок може бути зроблений у зв’язку з суперечкою США і Євросоюзу щодо субсидування авіабудівних компаній.

Офіс торгового представника США оприлюднив попередній список з 30 видів товарів, для яких можуть бути введені мита в розмірі до 100%. У список входять такі популярні товари європейського експорту, як оливки, кава, шоколад, кондитерські вироби, алкогольні напої. Дані продукти експортуються з Франції, Німеччини, Іспанії, а також Великобританії.

У разі введення нових мит збитки понесуть і люксові європейські бренди.Пострадают також  найбільші виробники алкоголю. Нові мита можуть бути введені і відносно німецького пива.

Bloomberg L.P. – один з двох провідних постачальників фінансової інформації для професійних учасників фінансових ринків.

Раніше ми розповідали, що аналітики Deutsche Bank провели дослідження і оцінили можливість ризику виникнення глобального всесвітнього кризи в період наступних десяти років, а МВФ прогнозує падіння світової економіки майже на 5%.

 

 

 

0
20
Материалы по теме: , ,