Росія вимагає від України змін до Конституції

Поділитися:

У Російській Федерації озвучили свої вимоги до України для припинення військового конфлікту на Донбасі. Про це повідомили представники країни-агресора в рамках перемовин політичних радників нормандського формату в Німеччині від 3 липня.

Як передають західні ЗМІ, РФ ставить Україні черговий ультиматум, який полягає у вимозі реалізації якнайшвидшої юридичної реорганізації окремих районів в Луганській і Донецькій областях. Йдеться про всім відому формулу Штайнмайера.

Це в свою чергу передбачає внесення з боку України змін до чинної Конституції, так як Росія хоче імплементації положень на офіційному законодавчому рівні.

При цьому, таких правок Москва вимагає від Києва вже до моменту нової зустрічі контактної групи в Мінську, яка запланована на понеділок, 6 липня.

Також до цієї дати Україна має підготувати список тих в’язнів, на обмін яких вона згодна з Росією.

Нещодавно до Тристоронньої контактної групи, що працює в Мінську, приєдналися заступники міністрів економіки України і Російської Федерації.

Тим часом, спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков вказав, що в парламенті і Офісі президента України поки що немає нових ініціатив щодо «Мінського питання».

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
7 Серпня 2020 року - 22:23
Колонія постраждала в 2019 році від підпалу
7 Серпня 2020 року - 20:26
До Києва вже прибули німецькі представники заводу-виготовлювача тунелепрохідного щита
7 Серпня 2020 року - 18:26
Харків потрапив в червону зону
7 Серпня 2020 року - 15:57
"Норнікель" є найбільшим в світі виробником нікелю, який потрібно для...