Податок з гектару землі вводити не будуть

Поділитися:

У Кабінеті міністрів України тимчасово заблокували ідею впровадження законопроекту №3131, яким пропонується ввести податок на кожен гектар української землі сільськогосподарського призначення. Про це заявили в рамках останнього урядового засідання, передає прес-служба Кабміну.

Повідомляється, що уряд України визнав не актуальність такої ідеї в умовах і без того важкої ситуації для українців, що склалася на тлі кризи.

“Ця ідея на сьогодні, вважаю, передчасна. Збільшувати орендну плату в умовах кризи, в умовах, коли фермери просять підтримки від держави, не зовсім коректно”, -йдеться в повідомленні Кабміну.

Також в уряді окремо звернулися до українських парламентаріїв з проханням врахувати поточну ситуацію в країні і почекати з прийняттям занадто передчасних рішень.

Раніше Комітет Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики рекомендував парламентарям прийняти за основу законопроект №3131, згідно з яким в країні введуть новий податок для власників паїв.

Тоді більшість експертів зійшлися на думці, що закон хочуть прийняти спеціально під відкриття ринку землі, щоб змусити людей позбавлятися від землі, утримувати яку невигідно.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
7 Серпня 2020 року - 22:23
Колонія постраждала в 2019 році від підпалу
7 Серпня 2020 року - 20:26
До Києва вже прибули німецькі представники заводу-виготовлювача тунелепрохідного щита
7 Серпня 2020 року - 18:26
Харків потрапив в червону зону
7 Серпня 2020 року - 15:57
"Норнікель" є найбільшим в світі виробником нікелю, який потрібно для...