На Банковій анонсували обмін полоненими

Поділитися:

У найближчий період часу Україна може реалізувати з самопроголошеними ЛДНР новий етап обміну військовополоненими. Про це повідомляє Офіс президента, передає прес-служба відомства.

«Ми домовилися про продовження обміну. Я вважаю, що результатом стане черговою обмін, який відбудеться найближчим часом», – йдеться в повідомленні.

Вказується, що про таке рішення стало відомим за підсумками позачергової зустрічі радників країн “нормандського формату”.

В рамках діалогу всі сторони зійшлися в єдиній думці про важливість наступного обміну, а також про важливість реалізації нового нормандського формату між лідерами країн-учасниць.

Іншими словами, можна розраховувати, що незабаром Україна проведе новий етап обміну, а також реалізує новий міжнародний діалог в питанні врегулювання військового конфлікту на Сході країни.

“У найближчому місяці цей саміт має відбутися“, – запевнили у Зеленського.

Нагадаємо, що 16 квітня в Офісі президента України Володимира Зеленського підтвердив початок нового етапу обміну полоненими з так званими «ЛДНР»: країна повернула додому дев’ятнадцять своїх співвітчизників.

Це був уже третій етап звільнення українських громадян в рамках обміну полоненими. Перший відбувся у вересні минулого року, коли додому повернулися 35 українців, під час другого – в грудні – повернулися 76 громадян.

Підписуйтесь на Перший Діловий телеканал в Telegram і Facebook і читайте найважливіші і найсвіжіші новини першими!

загрузка...
Читайте також
7 Серпня 2020 року - 14:47
У липні аеропорт прийняв 328,667 тисяч людей
7 Серпня 2020 року - 12:45
Селітра знаходиться в біг-бегах, тобто це означає,...
7 Серпня 2020 року - 8:21
Міцні траси краще витримують жаркі погоди умови...
6 Серпня 2020 року - 21:46
Україна перевітрить зберігання селітри щоб не повторити Бейрут