Комунальним боржникам заборонять сідати за кермо

На розгляд парламентаріїв внесений законопроект, що стосується заборгованості за комунальними рахунками.

Зміни передбачають драконівські штрафи для споживачів комунальних послуг. Іншими словами чиновники хочуть обмежити права і свободу українців. Будуть введені обмеження на водіння автомобіля, використання вогнепальної зброї. Також буде заборонено полювання і виїзд за кордон.

Разом з тим, в документі прописана можливість реструктуризації боргів. Максимальний термін погашення заборгованості – 60 місяців. Відмовитися від виплат боржник не зможе. Тут варто зазначити, що при укладенні договору про реструктуризацію, за споживачем залишається право отримання субсидій.

Уточнимо, що кожного боржника будуть карати, кого-то більше, а когось менше. Якщо сума боргу перевищує річну суму комунальних послуг, штраф складе 20 відсотків від суми боргу. Якщо борг перевищує вартість послуг за два роки – 30 відсотків, а якщо більше трьох років – 50 відсотків.

Раніше повідомлялося, що в Україні хочуть заснувати штрафи за борги за несплату житлово-комунальних послуг. Це може бути реалізовано шляхом прийняття закону №3613 з боку Верховної Ради України.

При цьому варто уточнити, що Глава Служби безпеки України написав лист прем’єр-міністру України, в якому вказав, що в підконтрольному йому відомстві вважають, що в деяких областях країни утворилися всі умови для поганої якості надання комунальних послуг або ж зупинки їх надання.

0
20
Материалы по теме: , , ,