Кабмін виплатив борги по декретним та лікарняним

Фонд соціального страхування України (ФССУ) виплатив борги по декретним і лікарняним, виділивши на переказ належних коштів приблизно 1,122 млрд грн. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Відзначимо, що мова йде про виплати які нараховуються тим громадянам, які втратили працездатність, знаходяться в положенні, народжують або тим, хто втратив своїх близьких.

Вказується, що гроші в обсязі 1,122 млрд грн будуть перераховані відповідно до тих значень, які вказували роботодавці в період від 23 травня до 25 червня.

Кошти надійдуть в найближчі пару днів. Ситуація залежить від тривалості бухгалтерських операцій.

Важливо сказати, що рішення щодо погашення боргу по відношенню до вказаних соціальних виплат було прийняте Кабінетом міністрів України, який ухвалив переказ коштів в повному обсязі.

Нагадаємо, що Верховна Рада прийняла законопроект, спрямований на підвищення суми соціальних виплат для малозахищених категорій. До них відносяться діти-сироти, пенсіонери старше 80 років, безробітні з малозабезпечених сімей.

Раніше анонсувалося, що в 2020 році держава збирається заснувати відразу два підвищення соціальних виплат щодо потреб дітей з інвалідністю.

0
20
Материалы по теме: , , ,