Кабмін виділив 700 млн. грн. на подолання наслідків повені

Кабінет міністрів України вирішив підтримати західні території України, які страждають від стихійної повені, шляхом виділення коштів в розмірі 700 млн гривень. Ці гроші повинні допомогти відновити критичні пошкодження місцевої інфраструктури, як йдеться в повідомленні уряду.

Важливо сказати, що напередодні через занадто сильні опади Захід України накрили повені, які зруйнували безліч будинків і підтопила десятки міст по ряду областей держави.

Для того, щоб екстрено допомогу місцевому населенню, влада вирішила виділити допомогу в розмірі 700 млн гривень.

Ці кошти будуть спрямовані, насамперед, на забезпечення регіонів продуктами, водою, евакуації і тимчасове розміщення постраждалих, техніку для рятувальників, дезінфекцію колодязів, посилення громадської безпеки“, – відзначили в Кабміні.

При цьому раніше в Івано-Франківську область з візитом прибув президент України Володимир Зеленський, який особисто оцінив масштаби трагедії на території.

Нагадаємо, що проливні дощі викликали масштабні повені в Румунії, Сербії, Боснії і Герцеговині, а також в Чехії. Сотні населених пунктів затоплені, дороги і лінії електропередач відрізані, а в деяких районах впали мости.

У зв’язку з цим, на заході України також стався сильний повінь і МВС України направило в затоплені регіони велику техніку Національної гвардії, додаткові загони поліції і рятувальників.

0
20
Материалы по теме: , , , ,