Кабмін спростив процедуру перетину КПВВ на Донбасі

Кабмін вирішив спростити перетин лінії зіткнення і адміністративного кордону з непідконтрольними територіями Донецької та Луганської областей і півостровом Крим. Про такий намір заявила прес-служба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України (МінВОТ).

Змінами скасовується обов’язкова самоізоляція в зв’язку з перетином контрольних пунктів в’їзду на вільні територію України для:

співробітників Місії Міжнародного комітету Червоного Хреста;
співробітників акредитованих в Україні дипломатичних місій, в тому числі тих, які проводять моніторинг ситуації і доставку гуманітарної допомоги населенню, яке проживає на тимчасово окупованих територіях;
учасників зовнішнього незалежного оцінювання та вступних іспитів, в тому числі для вступу через освітні центри “Крим-Україна” і “Донбас-Україна” на запрошення закладу вищого (професійного перед вищим) освіти разом з однією особою, яка супроводжує кожного з них, якщо немає підстав вважати, що вони були в контакті з хворим COVID-19 особою.

Нагадаємо, що в Міністерстві соціальної політики проявили ініціативу здійснювати пенсійні виплати жителям Донбасу. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Як відомо, зараз на сході України офіційні представництва банків і Пенсійного фонду не функціонують. Також існує велика плутанина з пенсійними справами, а частина з них і зовсім загублена.

Раніше повідомлялося, що з української сторони лінії розмежування на Донбасі був відкритий перехід в сторону ОРДЛО. У пункту пропуску «Мар’їнка» в Донецькій області сотні людей з самого ранку чекали цієї події. Всі машини повернулися на українську сторону. Бойовики не відкрили кордон. Перспектива відкриття кордону з боку бойовиків незрозуміла – Україна не веде переговори з ОРДЛО.

 

0
20
Материалы по теме: , , , , ,